de ani Fără Frică...

Publicat 22 Mar 2018 | Reactualizat 19 Apr 2018 | Expiră 22 Apr 2018

Asistent manager Atelier design floral

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SC TWO BUTTERFLIES SRL, atelier de design floral, cauta persoana activa, dedicata si cu initiativa pentru postul de asistent manager.

Descrierea jobului

Postul presupune mentinerea relatiei cu clientii, gestionarea comenzilor zilnice si a evenimentelor, mentenanta paginilor de social media.
Cerinte obligatorii :
- cunostinte operare PC (browser, word, excel, client mail, pagini social media) si smartphone
- limba engleza
- disponibilitatea de a lucra alternativ in weekend.
- preluarea apelurilor telefonice
- preluarea comenzilor - telefonic, email, facebook.
- mentinerea relatiilor cu clientii si colaboratorii atelierului.

Oferim un mediu de lucru dinamic, in compania unui colectiv tanar, salariu in functie de experienta (2000 - 3000 ron) si bonusuri in functie de performanta.

Atelier Butterflies - design by Paula, este un atelier de design floral ce ofera servicii de calitate inca din anul 2008. Impreuna cu o echipa tanara si dinamica, transformam florile in aranjamente deosebite, unicate si la preturi fara concurenta.

Expirat
Asistent manager Atelier design floral  -  S.C. TWO BUTTERFLIES S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles