Gratis

Asistent Manager Adjunct Magazin Sef de Tura

GHERASOS
2 poziții

Candidatul Ideal

Asistent Manager Adjunct Sef de Tura Mega Mall, Park lake si Sun Plaza
- Minimum un an experienta pe un post similar (domeniul confectiilor constituie avantaj)
- Cunostinte operare PC – Word, Excel, Internet Explorer;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana serioasa, dinamica cu spirit de initiativa;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
- Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
- Spirit de ordine si disciplina;
- Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
- Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
- Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
- Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la efort si stres.

Descrierea jobului

- Asigura consultanta de specialitate pentru clientii din magazin, inclusiv vanzare activa si incasare;
- Organizeaza activitatea din magazin impreuna cu seful de magazin;
- Supervizeaza si evalueaza activitatea angajatilor din subordine si se implica in imbunatatirea performantelor lor profesionale impreuna cu seful de magazin;
- Participa activ la procesul de vanzare;
- Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului impreuna cu seful de magazin;
- Asigura primirea , depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
- Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Gherasos, costume si accesorii barbatesti.Gherasos produce si comercializeaza confectii pentru barbati, sub marca proprie - sau importa si distribuie prestigioase marci internationale.
Magazinele GHERASOS Unirea.PARK LAKE,MEGA MALL.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024