Gratis

Asistent Key Account Manager

Grup Editorial Litera

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să intruneasca urmatoarele cerinte:
Minim studii medii sau studii superioare constituie un avantaj;
Cunostinte avansate de Excel;
Cunoştinţe foarte bune de operare PC (MS Office), mail gmail;
Experienta pe un post similar si in relationarea cu clientii - reprezinta avantaj;
Experienta in flux operational de lucru cu hypermarket- uri;
Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare;
Abilităţi de organizare, sistematizare şi prioritizare;
Rapiditate si acuratete in indeplinirea sarcinilor;
Capacitate de asimilare şi procesare a informaţiilor.

Descrierea jobului

- Stabilirea si mentinerea unor relatii stranse si de durata cu toti clientii departamentului
- Suport operational pentru Key account manager
- Efectuarea de comenzi, centralizarea si procesarea comenzilor venite de la clienti
- Descarca comenzi de pe portalele retelelor;
- Evidenta si analiza stocuriilor
- Sa tina legatura cu toate magazinele in care livram, respectiv hypermarket-uri
- Evidenta asupra livrarilor si retururi
- Pregateste in excel rapoarte / situatii;

Grupul Editorial Litera este unul din cei mai mari editori de carte din Romania. Suntem o companie in plina ascensiune, care isi propune in fiecare an sa dezvolte, sa inoveze, sa contribuie la cresterea pietei de carte.
Litera a devenit lider de piata prin cresterea portofoliului de titluri la un numar de 3.000 de titluri active, acoperind toate domeniile de interes, impartind oferta pe categorii si subcategorii conform cerintelor actuale. Oferta Editurii Litera este impartita pe adulti si copii si este construita pe un plan editorial structurat pe colectii de fictiune si nonfictiune, cu prezenta in portofoliu a unui numar exponential de autori de prestigiu.
Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024