Gratis

Asistent HR Admin & Training

Bergerat Monnoyeur

Candidatul Ideal

Echipa de Resurse Umane a Diviziei de Constructii a Grupului Monnoyeur, caută un nou coleg/ă pentru locatia din Mogosoaia.

Dacă sunteți o persoană proactivă și motivată, care dorește să isi dezvolte cariera în domeniul resurselor umane, vă încurajăm să aplicați pentru postul de Asistent HR Admin & Training. Aceasta poziție vă va oferi o experiență valoroasă și oportunitatea de a avea un impact semnificativ asupra organizației noastre.

Această poziție vă va oferi o experiență valoroasă în domeniul resurselor umane, permițându-vă să dezvoltați abilități și cunoștințe esențiale care vă vor aduce beneficii in cariera din domeniul HR.

Profil:

Studii superioare în curs sau finalizate, domeniul socio - uman sau cursuri de resurse umane;
Cunoștințe limba engleză la nivel mediu - avansat;
Bune cunoștințe de operare PC, Excel;
Foarte bune abilități de comunicare;
Organizare, rigurozitate;
Capacitate de a lucra în echipă;
Conștiinciozitate, acuratețe și atenție în îndeplinirea sarcinilor;
Discreție;
Autonomie.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Actualizare bază de date cursuri în Charisma

Întocmire fișier cu repartiția personalului și actualizarea acestuia

Gestionare fișier personal asigurat - asigurări precum și abonamente medicale

Actualizare reporting personal în diverse fișiere

Gestionare raportare ore lucrate

Activități administrative pentru zona de training (rezervări săli de curs & hoteluri/restaurante pentru training-uri)

Ce iti oferim?

Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță.
Asigurare de viață cu clauză de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an;
Asigurare de sănătate care include gratuit consultatii, analize si investigatii amanuntite;
Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sărbătorilor de iarnă;
Tichete de masă în valoare de 35 RON/ zi lucratoare;
Acces la biblioteca on- line Bookster;
Laptop.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024