Gratis

Asistent gestionar salariu 3300 lei net

GOODFOOD ENTERPRISES SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- ne dorim o persoana ambitioasa si atenta la detalii;
- bun comunicator si coechipier;
- productiv si creativ.

Cerinte:
- avantaj - experienta pe un post similar;
- studii medii;
- avantaj - capacitate de operare a unui program de gestiune.

Descrierea jobului

- Receptie marfa cantitativa si calitativa;
- Pregatire comenzi pentru livrare;
- Primire si aranjare marfa in depozit;
- Verificare zilnica a stocurilor si a termenelor de valabilitate;
- Introducere marfa in stoc in baza documentelor de intrare si verificare permanenta a stocurilor;
- Se asigura ca are toate documentele justificative de comanda si receptie marfa;
- Preda documentele legale de receptie marfa la contabilitate;
- Verificare termene de valabilitate si se asigura ca se respecta FIFO;
- Curatenie depozit si la locul de munca.

Alte solicitari:
- Atentie la detalii;
- Lucru in echipa;
- Abilitati foarte bune de organizare si comunicare;
- Integritate.

Beneficii Asistent Gestionar Full Time:
- Pachet salarial 3300 Ron Net;
- Bonuri de masa 30 ron/zi lucratoare (dupa prima luna calendaristica);
- Bonus de performanta (dupa prima luna);
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Reduceri pentru produsele interne;
- Asigurare de sanatate privata, dupa primele 6 luni;
- Echipa tanara;
- Posibilitatea de a se dezvolta intr-o companie cu atitudine pozitiva;
- Mediu de lucru placut;
- Locatia - Nerva Traian

Beneficii Asistent Gestionar (Duminica):
- Pachet salarial 1000 lei net;
- Mediu de lucru placut.
- Locatia - Pipera Plaza

SC GOODFOOD ENTERPRISES SRL detine brandul REALFOODS.RO si UCOOK. Realfoods, un concept de proximitate construit în jurul produselor de la ferme, bio și gourmet. Firma si-a inceput activitatea in 2015 cu comercializarea de produse alimentare naturale si sanatoase prin intermediul site-ului www.realfoods.ro. Am intrat în piață cu un magazin online, apoi am făcut trecerea spre offline și, după ce ne-am convins că modelul și conceptul funcționează, am continuat să investim în expansiune. Acum suntem la patru magazine în Capitală și ținta pentru următorii ani este să acoperim fiecare zonă importantă din București.

Societatea noastra este in continua dezvoltare, isi respecta angajatii prin bonusuri si reduceri la produsele interne, clientii, partenerii si colaboratorii. Suntem prima companie care detine un site cu produse alimentare esentiale de buna calitate care livreaza acasa produse exceptionale direct de la producatori. Compania cauta produse naturale, fara conservanti si aditivi alimentari, in toata tara, incurajeaza producatorii locali si ofera consumatorului toate informatiile despre produs si producator. Un alt aspect important al companiei este ca ii are ca si colaboratori directi pe Chef Nico Lontras si Chef Jonny Susala, unii dintre cei mai cunoscuti si apreciati bucatari din Romania.

De aceea, te asteptam in echipa noastra sa crestem impreuna.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024