Gratis

Asistent General Manager

INTERNATIONAL TIBECOM & CO TRUST

Candidatul Ideal

Daca iti doresti si ai puterea de a creste branduri noi pe piata moderna din Romania si a le duce la vanzari de milioane de Euro, adica la maturitate, te asteptam in cadrul proiectului nostru.
Experienta anterioara in pozitie similara minim 5 ani
Cunoștințe și tehnici de vânzare;
Abilități de comunicare, atitudine orientată către client și rezultate;
Capacitate de a construi parteneriate de durata cu parteneri strategici
Experienta in negocierea conditiilor comerciale anuale
Abilitati in analiza vanzari si profitabilitate clienti
Abilitati in rezolvarea problemelor si negociere
Cunoștințe de operare Office,
Cunostinte xls. - nivel mediu
Contabilitate primara
Introducere date
Analiza/KPY -uri
Permis de conducere categoria B - un plus

Descrierea jobului

post full time
oras de lucru Brasov
  • Planificarea si coordonarea activitatii, stabilirea prioritatilor si a strategiei de dezvoltare;
  • Urmarirea si analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbarile mediului economic;
  • Stabilirea unor relatii bune cu clientii si furnizorii, urmarirea contractelor;
  • Monitorizarea bugetelor;
  • Centralizarea, analizarea si raportarea rezultatelor;
  • Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanta, supervizarea indeplinirii responsabilitatilor;
  • Eficientizarea vanzarilor.
  • Realizeaza rapoarte saptamanale de activitate /vanzare /profitabilitate/solutie/linie de business.
  • Propune plan de business anual/client.
  • Contacteaza clienti potentiali , stabileste intalniri si prezinta solutiile de business promovate de catre societate conform nevoilor clientului.

OFERIM:

Incepand cu luna 4 salariul NET 4.000 lei + 600 lei tichete de masa + 2 din urmatoarele benficii :
- pensie facultativa
- asigurari de sanatate
- servicii turistice
- abonament sport

Descrierea societate : Companie cu peste 20 de ani de prezenta pe piata din Romania cu activitate in promovarea (cresterea) si comercializarea produselor FMCG, reprezentant al unor branduri din Top 3 Italia, Franta, Elvetia, cu o cifra de afaceri de peste10 milioane Euro
Pentru mai multe detalii legate de companie a rugam vizitati www.international tibecom.ro
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024