Gratis

Asistent Fizioterapeut Balneofizioterapie

KOLY MEDICAL S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană responsabilă, organizată, cu abilitați de comunicare și lucru în echipă,asteptam sa aplici pentru acest post.Studii finalizate la o Scoala Postliceala / Facultate - Specializare Asistent Medical Balneofiziokinetoterapie si de recuperare.
Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj, cunostinte de masaj.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții și colegii de echipă

Descrierea jobului

Oportunitatea de a lucra într-un mediu medical modern și bine echipat
Salariu competitiv
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei, prin intermediul trainingurilor interne
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de a contribui la îmbunătățirea sănătății pacienților
Program de lucru flexibil, in ture.

Koly Medical este un centru de recuperare sportiva si medicala din Bucuresti ce ofera o gama larga de servicii inovative si tratamente personalizate.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024