Gratis

Asistent Financiar

VEHICLE MANAGEMENT SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

-Diploma de studii superioare, cu o preferință pentru specializările în domeniul financiar, contabil sau echivalent.
-Abilități de comunicare și învățare rapidă.
-Atitudine proactivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul financiar.
-Capacitatea de a lucra eficient în echipă și sub supravegherea directă.
-Cunoștințe de bază de operare a sistemelor informatice și a software-ului de contabilitate

Descrierea jobului

Autonom Drive este în căutarea unui Asistent Financiar entuziast și dornic să învețe, pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

-Asistarea în înregistrarea și verificarea facturilor primite în sistemul nostru contabil.
-Colaborarea strânsă cu echipa pentru a învăța și a aplica procedurile și politicile interne în ceea ce privește înregistrarea și aprobarea facturilor.
-Oferirea de suport în corespondența cu furnizorii pentru întrebări sau discrepanțe legate de facturi.
-Ajutor în gestionarea și menținerea precisă a registrelor de casă.

VMS, companie infiintata in 2005, este principalul furnizor de servicii private de transferuri auto pentru companii multinationale, institutii diplomatice si operatori de turism. VMS face parte din grupul Autonom, lider national al serviciilor de rent-a-car, cu o flota de peste 8000 de masini si 44 de agentii in 33 de orase.

Adresa de e-mail: hr@autonom.ro

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024