Gratis

Asistent Farmacist - Dr.Max Iasi

Dr. Max SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Avem rețeta pentru cariera ta!

Dr.Max, linia de retail a Dr.Max România este în căutarea unui Asistent Farmacist pentru orașul Iasi!

Ce așteptăm de la tine?
  • Să ai studii de specialitate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
  • Să ai experiență în farmacii cu circuit deschis minim 6 luni;
  • Să ai aviz de Liberă Practică avizat pe anul în curs;
  • Să ai abilități de relaționare și comunicare.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile postului?
  • Vei asista farmacistul de pe tură în consilierea pacienților și în eliberarea de medicamente și produse non-pharma pentru a răspunde nevoilor acestora;
  • Vei oferi suport pentru operațiunile curente din farmacie;
  • Vei participa la derularea campaniilor promoționale;
  • Vei controla stocurile (evidența numerică, termene de valabilitate etc.);
  • Vei face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
  • Vei participa la inventare.

Ce iți oferim?
  • Mediu de lucru într-o companie stabilă de distribuție și retail farmaceutic cu acoperire națională în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
  • Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
  • Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate,soft skills, management și access la platforma e-learning;
  • Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare;
  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată, conform legislației în vigoare;
  • Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile;
  • Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
  • Oferte speciale la achiziția de bunuri și servicii, asigurate de către partenerii companiei;
  • Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.

Descrierea companiei

Unde aplici?

Pentru vizualizarea tuturor pozițiilor deschise în acest moment vizitează-ne pe pagina de cariere Dr. Max Romania la adresa: www.drmaxromania.com.

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic, prin intermediul lanțului de farmacii Dr. Max. Suntem ghidați de valori precum: grija, curaj, orientare către clienți și responsabilitate, credem cu tărie că doar împreună construim o zi de mâine mai sănatoasă.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024