Gratis

Asistent farmacist - Bucuresti

Dr. Max SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce așteptăm de la tine?

Să deții studii de specialitate (Scoala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
Să ai experiență minim 6 luni în farmacii cu circuit deschis;
Să deții Aviz de Libera Practica avizat anul in curs
Să fii empatic/ă și mereu cu zâmbetul pe buze - ne plac oamenii veseli și deschiși;
Să fii implicat/ă în obținerea performanței și să iți dorești permanent să te dezvolți și să înveți lucruri noi;

Descrierea jobului

Ce îți oferim?

Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi
Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști
Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și acces la platforma e-learning
Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare
Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată
Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile
Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale

Descrierea companiei

Descriere companiei

Dr. Max România, parte a Dr. Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din România, care oferă servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic. Suntem ghidați de valori precum: grijă, curaj, orientare către clienți și responsabilitate și credem cu tarie că doar împreună construim o zi de mâine mai sănătoasă.

Mai multe informații pe: www.drmaxromania.com

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024