Gratis

Asistent farmacie si farmacist Targoviste

Rondo Farm
4 poziții

Candidatul Ideal

-Studii de specialitate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie ; Facultatea de farmaciei)
-Experiența pe o poziție similară este avantaj
-Abilitati de relationare si comunicare
-Sa iti pese de pacienti si nevoile acestora

Descrierea jobului

Responsabilitati :

-Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse
-Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice
-Participa la inventare
-Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor
-Face propuneri privind completarea stocului de medicamente

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța
-Bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute

Descrierea companiei

#Telefon : +4 0721.27.87.27
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024