Gratis

Asistent familie/Menajera/Bona - cu contract munca

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Pentru o familie cu 3 copii (varste 11, 7 si 5 ani) recrutam Guvernanta/Asistent familie si casa.

Persoana angajata va primi contract de munca si salariu motivant.

Ce cautam?

Experienta in munca cu copii si familii;
Persoana pasionata de munca cu copii;
Experienta in asistenta familii, inclusiv menaj si gatit (va gati doar cina);
Persoana etica, corecta;
Nivel bun de comunicare;
Atitudine pozitiva, optimista;
Nivel energie ridicat;
Permis de conducere;
Ideal sa locuiasca in Voluntari - casa este la iesirea din Voluntari catre Tunari.

Descrierea jobului

Pregatirea cinei - se va gati cina zilnic, proaspat, conform unui retetar;
Menaj zilnic - casa este aflata la iesirea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀din Voluntari;
Ocazional preluarea copiilor mici de la scoala - scoala este in apropiere.
Ocazional baby-sitting seara - atunci cand parintii au cina/evenimente - se va plati suplimentar;
Alte sarcini agreate cu familia.

Se ofera salariu motivant, cu contract de munca, program 10/11-18/19.

Va rugam aplicati doar daca sunteti pasionati de aceasta profesie.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.