Gratis

Asistent Director

SC Lear Corporation Romania SRL

Candidatul Ideal

Profilul tău:
• Studii superioare
• Limba engleză - nivel avansat
• O a doua limbă reprezintă un avantaj
• Abilități excelente de comunicare
• Abilitatea de a prioritiza sarcinile/problemele, de a lua măsuri și de a se concentra pe obținerea de rezultate
• Abilitatea de a construi relații de afaceri puternice, de încredere
• Acuratețea în raportare
• Învățare rapidă
• Punctualitate și adaptabilitate
• Cunoștințe foarte bune de Microsoft Word, Excel, Power Point (alte instrumente reprezintă un avantaj)

Descrierea jobului

Provocările tale sunt:
• Asistență zilnică a directorului executiv în toate activitățile, monitorizându-i îndeaproape agenda
• Stabilirea și coordonarea ședințelor, întâlnirilor pentru director și echipa de management
• Monitorizarea planurilor de îmbunătățire ale echipei de management
• Pregătirea rapoartelor/prezentărilor pentru uz intern și extern
• Pregătirea documentelor precum facturi, comenzi
• Pregătirea solicitărilor de delegație pentru angajații companiei

Ce oferim?
• Traininguri soft skills & hard skills;
• Oportunități de dezvoltare;
• Asigurare de sănătate în sistem privat Arcadia;
• Transport asigurat;
• Bonusuri + premieri pentru recomandari;
• Tichete de masă în valoare de 30 RON;
• Prime de vacanță, Paște și Crăciun;
• Zonă de cantină și de relaxare;
• Siguranță și mediu de lucru plăcut.

Lear, a global automotive technology leader in Seating and E-Systems, enables superior in-vehicle experiences for consumers around the world. Our diverse team of talented employees in 39 countries is driven by a commitment to innovation, operational excellence, and sustainability. Lear is Making every drive better™ by providing the technology for safer, smarter, and more comfortable journeys. Lear, headquartered in Southfield, Michigan, serves every major automaker in the world and ranks #147 on the Fortune 500. Further information about Lear is available at lear.com, or follow us on Twitter @LearCorporation.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024