Gratis

Asistent director vanzari

HS BACO PANELS angajeaza Asistent director vânzări

Candidatul Ideal

CERINTE
Studii superioare
Limba engleză - nivel avansat
Cunoștințe operare PC (MS Office)
Capacitate de planificare, organizare, prioritizare si monitorizare.
Seriozitate, punctualitate, atentie;
Persoana organizata si ordonata;
Tact, amabilitate, fluenta verbala
Excelente abilități de negociere și relaționare
Disponibilitate de a călători în interes de serviciu.
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Menține și dezvoltă relații comerciale cu clienții existenți
Asigură calitatea serviciilor pre și post-vânzare
Negociază prețurile/cantitățile/produsele cu clienții
Asigurară interfaţa între angajaţii Departamentului Vânzări şi alte departamente ale firmei, precum şi cu clienţii, furnizorii şi distribuitorii.
Rezolvă rapid şi eficient reclamaţiilor referitoare la calitate, cantitate, ambalaje, termene de livrare sau alte condiţii prevăzute în contractele interne.
Elaborează şi propune spre aprobare informări cu suplimentări de comenzi sau privind lipsa acestora pentru a se găsi rapid soluţii.
Elaborează rapoarte săptămânale și lunare.

AVANTAJE EXTRASALARIALE

Primă de Crăciun;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru motivant și prietenos.

Nouă, la HS Baco Panels, ne place să privim ce facem din mai multe perspective. Ceea ce ne permite să fim mereu atenţi la oportunităţi noi și la soluţii inovatoare pentru viitor.Ca să ne asigurăm că toate acestea vor continua, căutăm oameni care vor să înfăptuiască lucruri măreţe, să se dezvolte și să-și construiască un viitor alături de noi.

Ce facem? Cu aproape 2700 de angajaţi în Austria, Argentina, Germania, Finlanda și România, prelucrăm lemnul la cele mai înalte standarde industriale și aprovizionăm clienţi din întreaga lume.

Sună atrăgător?Vino să-ţi clădești viitorul alături de noi!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024