Gratis

Asistent director vanzari

MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL

Candidatul Ideal

Te invităm să aplici dacă:
  • ești absolvent de studii superioare (de preferat în domeniul administrației sau economic);
  • ai abilități excelente de operare în MS Office, în special Excel;
  • cunoști limba engleză la nivel avansat;
  • ai capacitatea de a lucra cu volume mari de date și de a extrage informații relevante (experiență anterioară în analiză de date și raportare constituie un avantaj);
  • ești o persoană cu excelente abilități de comunicare și prezentare a informațiilor;
  • ai capacitatea de a rezolva probleme complexe și de a efectua mai multe sarcini simultan;
  • ești o persoană proactivă, organizată și atentă la detalii;
  • ai o atitudine pozitivă, ești sociabil și ai spirit de echipă.

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci?
  • Să asiguri suportul administrativ pentru Directorul de Vânzări al companiei;
  • Să organizezi ședințele și întâlnirile din cadrul departamentului;
  • Să dezvolți și să generezi rapoarte de analiză periodice specifice activității, asigurând acuratețea și integritatea datelor;
  • Să analizezi și să interpretezi datele pentru a furniza informații valoroase și recomandări pentru îmbunătățirea proceselor și a performanței;
  • Să colaborezi cu membrii departamentului/ diferitelor departamente pentru a asigura colectarea și raportarea corectă a datelor.

Noi oferim:
  • dezvoltare profesională în una dintre cele mai mari companii din domeniu;
  • program de inducție și pregătire susținut de o echipă profesionistă și experimentată;
  • mediu de lucru plăcut (flexibilitate în organizarea programului/ deplasărilor etc.).

Îți dorești să lucrezi într-o companie selectată printre „Cele mai bune locuri de muncă din România în 2022” (Best Places To Work For in Romania in 2022)?

Medist Imaging & POC face parte din grupul Medist și este unul dintre cei mai mari distribuitori de echipamente medicale de imagistică și echipamente de urgență din România.

Căutăm pentru echipa din București un coleg/ o colegă care să împărtășească viziunea și valorile noastre și care să aibă rolul de Asistent director vânzări.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024