Gratis

Asistent Departament Consultanta si Evaluare

PROPERTY VALUATION & MANAGEMENT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui asistent pentru departamentul de consultanță și evaluare, care să se alăture echipei noastre din cadrul unei companii de prestigiu din domeniul imobiliar. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și pasionată de piața imobiliară, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Cerințe:

Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în domeniul economic sau imobiliar;
Cunoștințe solide de operare PC (Microsoft Office, Excel);
Abilități excelente de comunicare și organizare;
Atenție la detalii și capacitate de analiză;
Experiență anterioară în domeniul imobiliar reprezintă un avantaj.
Redactare documente – cunostinte medii Microsoft Office – Excel, Word;
Disponibilitate deplasare in interes de serviciu (ocazional);
Permis de conducere categoria B;
Absolvent sau an terminal facultate (tehnic, economic sau drept)

Descrierea jobului

Responsabilități:

Asistarea consultanților imobiliari în activitățile de evaluare și consultanță;
Colectarea și analizarea datelor relevante pentru evaluarea proprietăților;
Participarea la întocmirea rapoartelor și a documentațiilor specifice procesului de evaluare imobiliară;
Comunicarea eficientă cu clienții și colaboratorii interni pentru asigurarea unui flux de lucru optim;
Menținerea unei baze de date actualizate cu informații referitoare la proprietăți imobiliare.
redactare documente in Microsoft Office – Excel si Word;
Indeplinirea sarcinilor de serviciu in timp util, complet si corect;
Stabileste intalniri cu clientii societatii, pregateste documentatii si colecteaza informatii;
Suport logistic si administrativ aferent activitatii desfasurate

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic;
Posibilitatea de a învăța de la profesioniști din domeniul imobiliar;
Program flexibil și pachet salarial motivant;
Oportunități de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.
Posibilitate de promovare in fucntie de rezultate;
Asistenta in formarea si dezvoltarea profesionala in cadrul companiei si/sau participarea la cursuri de formare profesionala

Dacă ești dornic să îți construiești o carieră în domeniul imobiliar și ai abilitățile necesare pentru a fi un asistent valoros în departamentul de consultanță și evaluare imobiliară, te invităm să aplici la această poziție. Așteptăm cu interes să faci parte din echipa noastră!

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024