Gratis

Asistent Departament Achizitii Iasi

SC ISS EDU SRL - International Summer Schools Education

Candidatul Ideal

Cerințe:

Excelente abilități de comunicare în română și engleză.
Abilități de bază în operarea PC-ului, cu dorința și capacitatea de a învăța și a te dezvolta, în special în utilizarea Microsoft Excel și a sistemelor CRM.
Capacitatea de a lucra eficient, atât individual, cât și în echipă.
Experiență în achiziții sau într-un rol similar este un plus.
Abilitatea de a învăța rapid și de a se adapta la un mediu dinamic.
Abilitati de cercetare a pietei.

Descrierea jobului

Despre ISS EDU: La International Summer Schools Education (ISS EDU), fondată în 2011, ne dedicăm oferirii de experiențe educaționale internaționale ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de excepție. Colaborăm cu școli de vară prestigioase din întreaga lume, oferind programe acreditate care îmbunătățesc abilitățile de comunicare și deschid orizonturi culturale pentru tineri. Misiunea noastră este de a ajuta participanții să-și atingă obiectivele personale și profesionale într-un mediu educațional sigur, captivant și multicultural.

Responsabilități Principale:

Administrarea și gestionarea relațiilor cu furnizorii existenți și prospectarea potențialilor noi colaboratori, inclusiv utilizarea eficientă a sistemului CRM.
Organizarea și expedierea corespondenței oficiale, inclusiv contracte și documente.
Introducerea și actualizarea datelor în baza de date a companiei și în sistemul CRM.
Colaborarea strânsă cu Departamentul de Vânzări pentru alinierea ofertelor cu cerințele clienților.
Participarea la conferințe și întâlniri cu partenerii, atât pe plan național, cât și internațional.
Disponibilitate pentru asistență și suport în perioadele de vârf.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu internațional și multicultural.
Un rol care oferă posibilități de creștere prin experiențe practice în negocieri și interacțiuni cu furnizorii, contribuind astfel la dezvoltarea abilităților tale profesionale.
Salariu competitiv și pachet de beneficii ajustat în funcție de experiență și performanță.
Călătorii în cadrul parteneriatelor internaționale ale companiei.

Dacă ești gata să faci parte dintr-o călătorie educațională internațională captivantă și să contribui la succesul nostru comun, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

International Summer Schools Education oferă tabere de vară internaționale educaționale variate, pe întreg cuprinsul Marii Britanii, Germaniei, Franței și SUA pentru elevi cu vârsta cuprinsă între 7 și 77 ani.

Cu o experiență de peste 12 ani în această activitate pune la dispoziție un program variat de activități cu elevi din peste 20 de țări, studiul limbilor de circulație internațională cu profesori nativi cu experiență bogată în activitate, cât și minunate excursii în locuri de neuitat.

Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 3 Iul. 2024