Gratis

Asistent de recrutare - filiala Work F Oss, Olanda

Workforce Recruitment

Candidatul Ideal

Cunoștințe bune de limba engleză și română (criteriu strict necesar).

Capacitate de gândire analitică
Abilități de comunicare
Abilitatea de a lucra în echipă
Bună organizare a muncii
Disponibilitate
Capacitatea de a comunica cu echipa

Descrierea jobului

Responsabilități:

Introducerea candidaților în baza de date
Recrutarea și selecția candidaților
Completarea bazei de date
Asistență în activitățile administrative

Ce vă oferim?

Posibilitatea unei cooperări permanente
Lucrul într-o echipă internațională
Salariu: 13,27 euro brut/oră
Cazare și asigurare
Supliment de salariu: ZORGTOESLAG 123,00 euro/lună
Contract de muncă în Țările de Jos
Plata corectă și la timp a salariilor (plăți săptămânale)

Workforce Recruitment reprezinta o agentie de plasare a fortei de munca, din Romania, creata in scop de recrutare a personalului temporar/perioada nedeterminata, pentru munca in Olanda, in domeniul industriei alimentare, textile sau in depozite. Aceasta este prezentă pe piața forței de muncă din anul 2016.

Facem parte din compania Flexspecialisten Tempsolution B.V, companie olandeză, cu sediul în orașul Oss care se ocupă cu angajarea muncitorilor temporari din Polonia, România și Olanda printr-o experiență de 25 de ani în recrutarea de personal pentru două domenii mari precum producție și logistică.

Cele mai multe locuri de muncă presupun ambalarea diferitelor produse, cum ar fi: dulciuri, haine, cosmetice, legume, fructe, carne, condimente.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024