Gratis

Asistent de Farmacie

Farmacia la pret mic
3 poziții

Candidatul Ideal

Spring, Farmacia la Pret Mic angajeaza asistenti de farmacie

Candidatul potrivit:

Sa detina abilitati de comunicare si relationare;
Empatie, atentie si implicare in relatia cu pacientul;
Ofera ajutor, pasiune, zambet si respect;
Detine diploma de asistent de farmacie si certificat de membru.

Descrierea jobului

Responsabiliati :

Identifica si formuleaza recomandari privind nevoia de sanatate a pacientilor;
Consilieaza pacientii despre modul de utilizare a medicamentelor si potentialele riscuri sau efecte adverse;
Gestioneaza stocuri si urmareste termene de valabilitate ale produselor farmaceutice;
Participa la receptia cantitativa si calitativa a medicamentelor din farmacie.

Oferim:

Pachet salarial motivant, bonusuri diverse, traininguri de specialitate;
Decontam cotizatia anuala, asigurare malpraxis;
Cream un mediu armonios in care pregatirea profesionala se afirma;

Lansata in 2016, SPRING, FARMACIA LA PRET MIC are un scop precis: acela de a redefini conceptul de Pret Mic in zona magazinelor online si offline cu profil farmaceutic. Ne-am propus sa ajungem lideri in acest domeniu si sa setam noi standarde de performanta. Spiritul optimist, corectitudinea si determinarea definesc echipa tanara, din care te provocam sa faci parte. Vedem legatura cu actualii si viitorii clienti ca pe un parteneriat pentru sanatate, bazat pe respect si incredere in acest domeniu.

Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024