Gratis

Asistent de farmacie

Catena
10 poziții

Candidatul Ideal

CATENA, cel mai mare lanț farmaceutic din România, angajează Asistenți Farmaciști!
Super echipa noastră este în continuă creștere și are nevoie de Asistenți Farmaciști. Sperăm ca tu să fii unul dintre viitorii noștri colegi!❤

Ce presupune rolul:
  • să îți facă plăcere să discuți cu pacienții, să îi consiliezi și să vii cu recomandări în funcție de nevoile lor;
  • să îi informezi corect și clar despre modul de utilizare a medicamentelor și potențialelor riscuri sau efecte adverse;
  • să administrezi stocurile și să urmărești termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice;
  • să participi la recepția cantitativă și calitativă a medicamentelor din farmacie;
  • și să zâmbești, căci asta facem noi în echipa Fildas Catena Grup, în timp ce ne ocupăm împreună de cele mai frumoase proiecte

Descrierea jobului

Te potrivești rolului dacă:
  • esti empatic și îți dorești să îi ajuți pe toți cei care calcă pragul farmaciei tale;
  • te bazezi pe comunicare și respect în relația cu pacienții și colegii tăi:
  • ai studii de specialitate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie) și Certificat de membru;
  • cu sau fără experiență, ești o persoană deschisă și dornică să învețe continuu în meseria sa.

Putem să îți oferim:
  • pachet salarial motivant (salariu de bază, tichete de masă și bonusuri)
  • prime cu ocazia Sărbătorilor de Paște și Crăciun;
  • decontarea cotizației și asigurării malpraxis;
  • sprijin finaniciar în caz de probleme de sănătate;
  • un mediu de lucru în care meseria ta este apreciată și respectată. Credem cu tărie că profesia de Asistent Farmacist este una nobilă și are un rol cheie în menținerea sănătății semenilor noștri.

    Fii parte din cea mai inimoasă echipă!

CATENA se mandreste cu statutul de cel mai apreciat brand de farmacii din Romania. Compania noastra si-a propus sa fie un reper fundamental in lumea medicala romaneasca, in ceea ce priveste calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-un colectiv unit si profesionist, sa beneficiezi de un mediu de lucru dinamic si pozitiv, de o pregatire profesionala continua, asteptam aplicatia ta.

Va informam ca, prin aplicarea la acest anunt, datele dumneavoastra cu caracter personal cuprinse in CV vor fi prelucrate de catre societatea noastra in scopul recrutarii. Ne dorim o prelucrare transparenta si corecta a datelor, motiv pentru care, inainte de a aplica la acest anunt, va rugam sa cititi detalii accesand link-ul: https://www.catena.ro/info_recrutare.

Prin accesarea butonului “Aplica”, confirmati ca ati luat cunostinta de acestea.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024