Publicat 26 Mai 2008 | Reactualizat 24 Iun 2008 | Expiră 26 Iun 2008

Asistent cumparari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare tehnice sau economice
Limba engleza
Operare PC

Descrierea jobului

Lansarea comenzilor catre furnizori interni si externi si urmarirea livrarii acestora in termenele stabilite.
Urmarirea stocurilor si mentinerea acestora la nivelul stabilit.
Identificarea de furnizori si transmiterea cererilor de oferta.

Se ofera: Salariu motivant + bonuri de masa, transport asigurat

Cu o experienta de peste 15 ani in domeniu, Tricomserv Sa este specializata in furnizarea si montajul de echipamente de pompare pentru instalatii: grupuri de pompare, hidrofoare, pompe submersibile, tablouri de automatizare
Pentru mai multe informatii despre companie vizitati www.tricomserv.ro

Expirat
Asistent cumparari  -  Tricomserv Sa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles