Gratis

Asistent Controller pentru Director Regional

ROMSTAL ROMANIA

Candidatul Ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul vanzari au devenit cei mai buni specialisti in domeniu si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca:Esti o persoana cu abilitati bune de comunicare, te adaptezi si poti sa intelegi usor ce-si doresc ceilalti
  • Esti o persoana energica, orientata spre rezultate si spre invatare
  • Ai experienta in analiza de business
  • Ai cunostinte operare PC, nivel avansat de analiza in Excel
  • Ai valori personale solide de onestitate, integritate si grija fata de mediu
  • Ai capacitatea de a lucra organizat si cu atentie la detalii

Descrierea jobului

Rolul Jobului: Suport pentru departamentul comercial, atributii de analiza a situatiilor de vanzari si alte tipuri de activitati care sustin departamentul comercial.

In acest sens, vei mentine relatia cu Directorii de Filiala si personalul departamentelor Suport in vederea asigurarii unei comunicari eficiente intre acestea si Directorul Regional, precum si in vederea intocmirii tuturor rapoartelor si situatiilor necesare conducerii.

La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:

Bonusurile pentru performanta
Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
Vei participa la multe traininguri de dezvoltare competente
Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !
Ne poti gasi si aici:

Romstal, parte a Romstal Group este o companie specializată în comercializarea echipamentelor de instalații pentru construcții ce activează pe piețele din România, Moldova, Ucraina, Serbia și Bulgaria. În prezent, avem la nivel național o rețea de 57 de magazine, două centre logistice și peste 1.000 de angajați.

Ce facem noi în Romstal? Ne dorim să inspirăm oamenii – angajați, clienți, parteneri – în timp ce răspundem nevoilor prezentului, cu grijă pentru generațiile viitoare. Găsim întotdeauna soluții moderne pentru provocările moderne ale vieții și investim real în dezvoltarea angajaților noștri. Tocmai de aceea, vrem ca tu să ai la îndemână atât abilitățile, cât și cunoștințele pentru a deveni cea mai bună variantă a ta, ca profesionist.

Vino la Romstal și alege-ți un job esențial pentru viitorul tău!

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024