Gratis

Asistent contabilitate primara, marketing

Goodroid RPA

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență în domeniul contabilității primare
  • Experienţă în domeniul marketingului reprezintă avantaj
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului
  • Deschidere către utilizarea instrumentelor AI pentru crearea de materiale de marketing
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

Descrierea jobului

După primii 5 ani de activitate pe piaţa soluţiilor de automatizare şi AI, am reuşit deja să iniţiem colaborări cu peste 700 de companii din România. Fii parte a succesului Goodroid: căutăm un Asistent contabilitate primară şi marketing talentat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre.

Locație: Birou în Cluj-Napoca (job on-site)

Oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în creștere
  • Mediu de lucru prietenos și susținător
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală
  • Training pentru folosirea instrumentelor inovative AI

Aplicați acum pentru a face parte din echipa Goodroid: trimiteţi CV-ul la adresa: office@goodroid.ro

Membru al grupului internaţional Goodwill Consulting prezent în România din 2008 - Goodroid oferă soluții pentru digitalizarea şi eficientizarea întreprinderilor: prin automatizarea robotizată a proceselor (RPA – Robotic Process Automation) şi soluţii de Inteligenţă Artificială (AI). Prin soluţiile noastre RPA şi AI garantăm o funcţionare mai rapidă, mai eficientă, mai economică, mai profitabilă a clienţilor, şi totodată contribuim la creşterea motivaţiei angajaţilor prin eliminarea „robotului” din munca lor de zi de zi.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024