Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

Asistent Comercial

1 post

Candidatul ideal

- Experienta minim 1 an pe un post similar
- Cunostinte temeinice de operare PC/MS OFFICE- Excel, Word
- Abilitatea de a gestiona activitati multipe
- Flexibila, orientata spre rezultate si catre respectarea termenelor
- Persoana organizata, disciplinata, atenta la detalii
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
- Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii

Abilitati de comunicare, prezenta, dictie
Atentie distributiva
Seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Realizarea de materiale de prezentare produs si sustinere de prezentari
- Realizare de prezentari la potentiali clienti
- Participarea la intalniri cu potentiali clienti
- Facut follow up in urma prezentarilor
- Elaborarea de oferte si follow up in urma acestora
- Operarea documentelor intrari-iesiri
- Tehnoredactarea documentelor si rapoartelor
- Intocmirea diverselor rapoarte cerute de Management
- Indeplinirea activitatilor de secretariat (scanare documente si ordonare acte etc)
- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor

Beneficii:
Mediu de lucru placut, tanar, dinamic
Companie in crestere, oportunitati de dezvoltare cariera
Remuneratie conform cu performanta si realizarile
Oportunitati de evolutie
Telefon
Laptop
Abonament medical privat
Tichete de masa

Leader pe piata de Document Management - www.documenta-dms.com

Asistent Comercial  -  BitHat Solutions S.R.L.