Gratis

Asistent comercial ''RAU Sport Center''

R.A.U. BOOKSTORE SRL

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Primeste clientii care intra in cadrul bazei sportive si ajuta la acomodarea acestora.
-Efectueaza informarea la un standard profesional a activitatilor prestate in baza sportiva.
-Supravegheaza in permanenta clientii, preocupandu-se de buna lor deservire si informare profesional corecta.
-Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului.
-Incaseaza contravaloarea serviciilor si a produselor comercializate in cadrul bazei sportive.

Se ofera:
- Garantia unei pozitii permanente intr-o echipa tanara si dinamica
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Tichete cadou
- Un job stabil cu program full-time

Baza Sportiva RAU SPORT CENTER este locul ideal unde iti poti petrece timpul liber intr-un mod cat mai placut !

Situata pe Soseaua Straulesti, , departe de agitatia si zgomotul orasului, dar totusi usor accesibila, Baza Sportiva RAU SPORT CENTER dispune de 3 terenuri cu suprafata de joc din gazon sintetic, si anume:

1 teren multisport (fotbal si tenis), suprafata de joc – gazon sintetic 24 mm.
1 teren tenis, suprafata de joc – gazon sintetic 15 mm
1 teren baschet, suprafata de joc – gazon sintetic 15 mm.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024