Publicat 18 Nov 2019 | Reactualizat 18 Dec 2019 | Expiră 19 Dec 2019

ASISTENT COMERCIAL GALATI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare incheiate
Experienta in domeniul comercial/vanzari
Notiuni de contabilitate primare
Cunostinte de operare PC: Word, Excel
Dinamic, rezistent la stres
Atent la detalii, orientat spre rezultat si catre clienti

Descrierea jobului

Asigura interfata cu clientul, intampinarea acestora in sucursala
Gestionarea administrativa a sucursalei
Facturarea produselor si serviciilor catre clienti
Intocmirea rapoartelor lunare de vanzari
Realizarea ofertelor catre clienti
Arhivarea documentelor, fluidizarea corespondentei
Mentinerea relatiei cu banca
Salariul si pachetul salarial se discuta la interviu

Fondata in 1991, parte a Grupului Michelin, Euromaster ofera solutii de intretinere a anvelopelor si a autovehiculelor pentru clientii din intreaga Europa.
Euromaster este lider pe piata europeana cu peste 11 000 de angajati, 2300 centre de servicii si 2800 de unitati mobile in 17 tari: Austria, Republica Ceha, Danemarca, Finlanda,Franta, Germania, Italia, Olanda, Norvegia, Polonia, Portugalia, Romania, Spania, Suedia, Elvetia, Turcia, Marea Britanie.
Euromaster ofera o gama larga de servicii pentru toate tipurile de vehicule:
- pneuri premium si intermediare, montarea anvelopelor, alinierea rotilor etc.
Astăzi, suntem rețeaua lider pe piata de anvelope și mentenanță autovehicule, atât pentru clienții retail, cât și pentru clienții business. Ne-am construit reputația pe satisfacția dumneavoastră și vom continua să facem acest lucru. Avem grijă de mobilitatea rutiera oriunde și oricând.
Atenţia pe care fiecare dintre noi o acordăm nevoilor şi aşteptărilor clienţilor este fundamentală pentru dezvoltarea şi păstrarea satisfacției şi încrederii acestora.
Din acest motiv, Euromaster implementează în fiecare ţară în care activează o politică privind calitatea care vizează următoarele:
Siguranţa şi mobilitatea clienţilor noştri
Durabilitatea şi progresul societății noastreAceastă politică se bazează pe cele 3 valori ale Euromaster:
Expertiză:
Diagnosticarea vehiculului
Acordarea de sfaturi personalizate clienţilor
Executarea lucrărilor: „bine de la prima încercare”Corectitudine:
Recomandarea lucrărilor pe baza unei diagnosticări cinstite şi argumentate
Transparenţa în ceea ce priveşte lucrările realizate şi tarifarea acestoraAtenţia acordată clienţilor:
Mediu curat, sigur şi confortabil
Angajament şi personalizare

Expirat
ASISTENT COMERCIAL GALATI  -  Euromaster Tyres & Services Romania SA - Grup Michelin

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles