Gratis

Asistent clienti in limba italiana

Auxilium Engineering S.R.L.

Candidatul Ideal

- Cunostinte de limba italiana la un nivel mediu/avansat (Aptitudini de comunicare scrisa si verbala) OBLIGATORIU!
- Ne adresam persoanelor, care pot lucra intr-un orar de munca flexibil in 3 schimburi (24/7)
- Posibilitate a de a lucra in remote.
- Operare PC in nivel baza.
- Capacitatea de a relationa cu usurinta, orientarea catre client si spre rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

Angajatul caruia i se va da in folosinta computerul cu soft-ul personalizat al companiei va face parte dintr-o echipă care se va ocupa de asistenta clientilor existenti.

Deasemenea, este tasativ sa trimiteți CV-urile si la adresa de e-mail recruiting@auxilium-ict.com, indicând la secțiunea ”subject” codul “Asistenta clienti”.

Auxilium Engineering S.R.L. este o companie care desfășoară activități de proiectare mecanică și consultanță în domeniul sistemelor de automatizare industrială.

Clienții Auxilium, de rang internațional activează preponderent în sectoarele Automotive și Food & Beverage.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024