Gratis

ASISTENT BALNEOFIZIOTERAPIE

TERRA CLINIQUE

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui asistent dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre în domeniul balneofizioterapiei. Dacă sunteți o persoană entuziastă, motivată și cu o atitudine pozitivă, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dvs. să vă dezvoltați cariera.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Monitorizarea și îngrijirea pacienților în timpul procedurilor terapeutice.
Asigurarea unui mediu sigur și curat
Colaborarea cu echipa medicală pentru evaluarea și revizuirea progresului pacienților.
Cerințe:
Diplomă sau certificare în domeniul asistenței balneofizioterapeutice.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu pacienții și colegii de echipă.
Atitudine pozitivă, orientare către pacient și capacitatea de a lucra în echipă.
Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesionist și stimulant.
Pachet salarial competitiv și alte beneficii adiționale.
Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. actualizat la adresa de email terraclinique@yahoo.com. Menționați în subiectul email-ului "Aplicare - Asistent în Balneofizioterapie".
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024