Publicat 27 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Asistent administrativ suport

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, companie moderna romaneasca activand in domeniul evaluarilor imobiliare, cautam un nou membru entuziast al echipei, cu urmatorul profil:

• Studii superioare finalizate și un minim de 1-2 ani de experiență intr-un rol de suport administrativ reprezinta un avantaj;

• Bune abilități in lucrul cu Microsoft Office;

• Excelente abilități de comunicare scrisa si verbală. abilități organizatorice și analitice puternice. Capacitatea de a furniza servicii eficiente, în timp util, de încredere și politicoase clienților. Capacitatea de a prezenta informații în mod eficient.

• Capacitatea de a înțelege, analiza și interpreta documentele. Abilitatea de a rezolva rapid probleme în situații care necesita decizii;

• Discreție și confidențialitate;

• Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare;

• Proactivitate și capacitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa.

Descrierea jobului

Acționează ca principala persoana de contact pentru clienți și alți parteneri externi ai companiei;

• Gestionarea fluxului de informații si documente în timp util și cu exactitate;

• Sprijinirea echipei cu sarcini administrative (rezervare călătorii, rapoarte si actualizari documente, prezentari, etc.)

• Organizarea și gestionarea agendei zilnice a managerului general;

• Organizarea si planificarea evenimentelor;

• Acordarea de sprijin în pregătirea de rapoarte și prezentări și/sau alte documente solicitate.

• Pregătirea comunicărilor interne și externe - memo-uri, e-mailuri, rapoarte, etc;

• Preluarea apelurilor telefonice și distribuirea corespondenței;

• Menținerea aprovizionarii biroului cu inventarul necesar;

• Efectuarea diverselor alte sarcini administrative, după caz.

"Soft HR" at its best. True People is about genuine people services, offering full cycle externalised HR services, aiming to work with the best.

Expirat
Asistent administrativ suport  -  TRUEPEOPLE HR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles