Gratis

Asistent Administrativ Logistic cu Limba Franceză

VEO Worldwide Services

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Asistent Administrativ Logistic cu cunoștințe avansate de limba Franceză pentru a se alătura echipei noastre din departamentul logistic.

Ai putea deveni parte din echipa noastră dacă:
Cunoști limba Franceză la nivel B2-C1;
Ai abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;
Ai abilități solide de lucru în echipă și capacitatea de a colabora cu diverse departamente și echipe;
Ești un bun coleg de echipă, adaptabil, analitic și dinamic;
Îți dorești să îți construiești cariera într-un mediu dinamic și plin de provocări.

Constituie Avantaj:
Cunoștințe de limba Engleză.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Gestionarea și actualizarea documentelor de transport și a bazelor de date relevante;
Menținerea unei comunicări eficiente între platformele logistice și transportatori;
Monitorizarea și urmărirea expedierilor și a livrărilor pentru a asigura respectarea termenelor stabilite;
Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura fluxul eficient al mărfurilor și documentelor;
Oferirea suportului administrativ general.

Beneficii:
Training inițial și coaching periodic, specific activității desfășurate;
Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
Spații create special pentru pauze și relaxare în timpul orelor de lucru;
O zi liberă de ziua ta de naștere!
Activități de wellbeing, concursuri și competiții sportive în cadrul proiectelor HR.
Benefit - platforma online pentru beneficii – reduceri la magazine, activități sportive, asigurări medicale, vouchere, tichete de masă etc

VEO Worldwide este un furnizor de servicii B2B, cu sediul în Europa, cu 17 ani de activitate. În 2006, când NOZ (liderul European in clearance) a început extinderea în Europa de Est și Africa, VEO s-a îndrăgostit rapid de viziunea și mediul său agil, împingând mereu lucrurile pentru a descoperi mai mult această afacere uimitoare de clearance și economie responsabilă. Prin urmare, am adăugat propria noastră cultură dinamică și mentalitate la tot ceea ce am întâlnit la NOZ. Căutăm în permanență soluții care să ajute proprietarii de afaceri să își valorifice stocurile nevândute (colecții anterioare, produse cu termene de valabilitate scurte, comenzi anulate etc.) și să devină eficiente.
Cu toate acestea menționate, VEO își consolidează brandul bazat pe angajament, transparență, solidaritate, îmbunătățire constantă și competență.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024