Gratis

Asistent Administrativ Chisinau

VEO Worldwide Services

Candidatul Ideal

Asistent Administrativ - Chișinău

Ești o persoană organizată, dinamică și orientată spre client? Vrei să faci parte din echipa noastră în continua expansiune la sediul din Chișinău? Căutăm pe cineva ca tine! Suntem în căutarea unor profesioniști motivați pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău în calitate de Asistent Administrativ.

Candidatul ideal:
  • Abilități de comunicare în limba Franceză (scris și vorbit) la nivel B2–C1.
  • Atent la detalii și abilități puternice de organizare.
  • Deschidere pentru învățare continuă și adaptabilitate.
  • Cunoștințe în utilizarea programelor din pachetul Microsoft Office, în special Microsoft Excel (creare și gestionare tabele, funcții precum filtrarea, inserarea etc.).

Reprezintă un avantaj:
  • Experiență în domeniul logistic sau comercial, gestionare baze de date clienți.
  • Cunoașterea limbilor străine precum Engleza sau Spaniola.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Gestionarea sarcinilor administrative zilnice cu acuratețe și atenție la detalii.
  • Comunicare în limba franceză cu partenerii noștri (telefonic, mail, chat zoom).
  • Asigurarea realizării tuturor sarcinilor în timp util, respectând termenele limită.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a menține fluxul de lucru organizat și eficient.
  • Identificarea, propunerea și implementarea îmbunătățirilor cu scopul de optimizare a proceselor administrative.

Beneficii:
  • Salariu avantajos.
  • Training și coaching adaptate activității noastre.
  • Oportunități reale de dezvoltare într-un mediu profesionist.
  • Spații special create pentru pauze și relaxare.
  • Zi liberă în ziua ta de naștere și activități HR diversificate.

Alătură-te echipei noastre de succes și contribuie la creșterea continuă a afacerii noastre!

Suntem o companie europeană de destocaj, cu peste 16 ani de activitate. Oferim soluții care să-i ajute pe proprietarii de afaceri să-și valorifice stocurile nevândute(colecții anterioare, produse cu data de expirare scurtă, comenzi anulate etc.).

Prin dezvoltare continuă și inovație, luptăm pentru o economie responsabilă și ne dorim să depășim constant cele mai ridicate exigențe ale clienților și colaboratorilor noștri. Facem tot ce ne stă în putință să folosim inteligent și eficient toate resursele pe care le avem la dispoziție – timp, abilități, idei și oameni - contribuind la un viitor economic sustenabil.

Dacă vrei un loc de muncă care îmbină modalitatea de lucru corporate și gândirea antreprenorială, te invităm în echipa noastră!

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024