Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Asistent achizitii publice

CENTRAL BOARD OF SMART CONSULTANTS SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta in munca minim 6-12 luni
- absolvent de studii superioare
- cunoasterea legislatiei nationale aplicabila in domeniul achizitiilor publice
- abilitati de utilizare MS Office (word,excel)
- abilitati organizatorice, interrelationare si negocierea situatiilor problematice
- persoana organizata , cu capacitate de analiza si sinteza, atitudine proactiva, orientare puternica spre rezultate si termene, abilitati de comunicare
- capacitate de incadrare in termene limita

Descrierea jobului

Identificarea licitatiilor la nivel national ce corespund companiei
Descarca din SICAP documentatia de atribuire de la autoritatile contractante
Preanalizarea documentatiilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂de atribuire
Intocmirea documentatiei pentru participarea la licitatii, prin caietul de sarcini, fisa de date,inclusiv raspunsurile la solicitarile de clarificare impreuna cu echipa suport
Redactarea ofertelor tehnice si economice ale companiei, in colaborare cu celalalte compartimente
Elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificare emise de autoritatile contractante
Organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate

Compania cu o vechime de peste 10 ani in piata si peste 1000 de angajati.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024