Gratis

Asistent Medical

SC JADENT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Alătură-te echipei noastre la Clinica Jadent – Căutăm un Asistent/a Medical/a

La Clinica Jadent, nu doar tratăm zâmbete, ci le și creăm! Suntem în căutarea unui asistent stomatologic talentat și entuziast care să contribuie la misiunea noastră de a oferi servicii stomatologice de top. Dacă ești o persoană energică, dedicată îmbunătățirii continue și dorești să faci parte dintr-o echipă care pune pasiune în fiecare detaliu, atunci te vrem în echipa noastră!

Cerințe:

• Calificare profesională în domeniul asistenței stomatologice;
• Minim un an experiență într-un rol similar, cu o atitudine pozitivă și proactivă; < constituie avantaj>
• Competențe excelente de comunicare și abilitatea de a lucra eficient în echipă;
• Un angajament ferm față de dezvoltarea personală și profesională.

Descrierea jobului

Responsabilități cheie:

• Asistarea medicului dentist în realizarea tratamentelor și a procedurilor stomatologice;
• Pregătirea cabinetelor și a instrumentarului necesar, asigurând cele mai înalte standarde de igienă;
• Gestionarea relației cu pacienții, garantând o experiență plăcută și profesională pentru fiecare vizită.

Ce te așteaptă la noi:

• Oportunitatea de a lucra alături de medici dentisti de top și de a asista la proceduri inovative;
• Un mediu unde curiozitatea și dezvoltarea profesională sunt încurajate și susținute;
• O cultură a excelenței și respectului;

Program de lucru:

• Programul este organizat pe ture de luni până vineri, oferind flexibilitate și posibilitatea de a echilibra viața profesională cu cea personală.

Beneficii:

• Salariu atractiv și un pachet de beneficii competitiv;
• Programe de formare continuă și acces la cele mai noi tehnologii din domeniu.

Ești gata să te alături echipei noastre? Trimite-ne CV-ul tău.
Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la tel: 0758 538 754
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024