Gratis

Asistent(a) Director General

TRUTZI CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

www.imde.net/jobs/57284/ROM

Descrierea jobului

Trutzi Construct este o companie ce face parte din grupul de firme Trutzi.

Trutzi este o companie dinamica si flexibila, orientata catre nevoile si cerintele clientilor.
Pentru a răspunde cerințelor clienților, în anul 2009 s-a dezvoltat producția de elemente și lucrări din fier forjat într-un spațiu de producție ce a cunoscut o creștere continuă, de la 400 mp inițial la 5.600 mp în 2021, repartizați pe mai multe secții de producție.

În prezent, activitatea comercială TRUTZI se desfășoară în 11 depozite și hub-uri logistice situate în zone importante din țară (Șcheia și Gura Humorului în județul

Suceava, Afumați – Ilfov, Cluj – Napoca, Constanța, Iași, Galați, Pitești, Arad), cu o suprafață ce totalizează 35.000 mp, de unde se pot livra în toate colțurile țării, peste 6.500 de produse.

Portofoliul de produse comercializate de TRUTZI cuprinde profile laminate, elemente și profile din fier forjat, accesorii, automatizări, lucrări din fier forjat, organe de asamblare și utilaje pentru prelucrarea fierului.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024