Gratis

Asistent(a) de vanzari in magazin de lux din mall Baneasa

BALIZZA
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
-Minim liceul cu bacalaureat;
-Experienta in vanzari imbracaminte de dama;
-Atitudine pozitiva,energie buna si buna dispozitie;
-Abilitati de comunicare si relationare;
-Cunostinte de operare a calculatorului;

Descrierea jobului

Condiții:
-Pachet salarial motivant;
-Decontare transport;
-Evaluare si cresteri salariale anuale;
-Lucru in doua ture sau 1full+1L
-Super-discounturi pentru orice produs cumparat;
-Vacanta gratuita dupa 1an+;
-Te vom ajuta sa te dezvolti atat personal cat si profesional;

-Contract pe perioada nedeterminata;

Responsabilități:
-Consilierea clientilor in alegerea produselor;
-Aranjarea produselor;
-Promovarea colectiilor;
-Monitorizarea permanenta a stocurilor;
-Mentinerea curateniei pentru un mediu de lucru organizat si aranjat;

Aplica si tu pentru a face parte dintr-o echipa puternica,entuziasta,focusata pe rezultate cat mai mari.

BALIZZA este un nume binecunoscut în moda internaţională, cu creaţii care se distribuie în magazine din întreaga Europă, Asia şi până în Africa de Sud.
De altfel, colecţiile BALIZZA sunt prezente cu succes şi în capitala mondială a luxului, Dubai.
Beneficiind de talentul tânărului designer italian, Stefano GUERRIERO, creaţiile BALIZZA au fost remarcate şi de editorii VOGUE, fiind introduse în diverse pictoriale.
Din luna decembrie 2010, clienţii Băneasa Shopping City pot admira şi achiziţiona rochiile, pantofii şi accesoriile BALIZZA în magazinul de la etajul 1 al centrului comercial Baneasa Shopping City București.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024