Gratis

Asisent Manager

ONE ADD S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana:
  • Dornica de munca, Sociabila, Comunicativa, Perseverenta, Meticuloasa
  • Orientata catre munca in echipa
  • Aptitudini informatice: lucru cu calculatorul, pachetul MS Office
  • Cerinta esentiala: permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Cautam coleg/a care sa ajute la:
  • Buna functionare a societatii noastre
  • Intocmirea si depunerea la institutii documentatiile de avizle ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂solicitate prin certificatul de urbanism,
  • Deplasarile pe teren pentru diferite activitati aferente proiectarii,
  • Asigurarea fluxului si evidenta documentelor primite in cadrul companiei
  • Asigurarea pregatirii de materiale scrise si electronice, prezentari, procese verbale/ minute
  • Organizarea, programarea şi obţinerea de confirmari pentru intruniri, audienţe şi vizite, conform agendei de lucru a conducerii
  • Realizarea arhivarii documentelor si a informatiilor conform necesitatilor directiei

Descrierea companiei

Suntem o firma de proiectare din Craiova.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024