Gratis

ARTIST / DECORATOR FLORAL

AVENUE DES ROSES S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană cu o adevărată pasiune pentru arta designului floral, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești un perfecționist cu ochi pentru detalii și o înclinație pentru frumusețe, ai putea fi candidatul ideal pentru noi. Ne dorim pe cineva cu cunoștințe bogate în aranjarea florilor, capabil să transforme fiecare buchet într-o operă de artă captivantă. Experiența ta în design floral va fi susținută de atenția ta meticuloasă pentru fiecare petală și nuanță de culoare.

În plus, suntem în căutarea unei persoane orientate către proceduri, care să poată duce fiecare proiect la finalitate cu precizie și profesionalism. Ești recunoscut pentru abilitatea ta de a lucra în echipă, aducând mereu cu tine sugestii proaspete și inspirație nouă. Echipa noastră valorează creativitatea și inovația, iar tu ai șansa de a aduce idei unice și energie pozitivă în fiecare proiect.

Într-o lume plină de flori, suntem în căutarea unei minți creative care să ne ajute să ducem arta designului floral la un nivel superior. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, unde fiecare zi aduce o nouă provocare artistică, atunci te invităm să ni te alături. Devino parte a echipei noastre și contribuie la crearea unor momente speciale pentru clienții noștri prin intermediul frumuseții florilor aranjate cu măiestrie.

Descrierea jobului

Beneficii:

Bonusuri și Tipsuri Atractive: Oferim oportunitatea de a câștiga bonusuri și tipsuri generoase în funcție de performanța individuală ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂și satisfacția clienților.
Climat de Familialitate: Suntem o echipă unită, unde fiecare membru este tratat cu respect și căldură, promovând o atmosferă plină de energie pozitivă.
Înțelegere și Flexibilitate: Înțelegem că viața personală are prioritate și suntem deschiși la a găsi soluții flexibile pentru a menține echilibrul dintre viața profesională și cea personală.
Dezvoltare Profesională: Oferim oportunități de creștere și dezvoltare în domeniul designului floral, cu posibilitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a-ți manifesta creativitatea.
Experiențe Unice: Lucrând cu flori în fiecare zi, vei avea oportunitatea de a contribui la bucuria și emoțiile clienților noștri în momente speciale.

Responsabilități:

Crearea de aranjamente florale în cutii și buchete cu un design sofisticat și creativ, potrivite pentru evenimente speciale și ocazii unice.
Selecția atentă a florilor, texturilor și culorilor, pentru a realiza compoziții deosebite și armonioase.
Asigurarea că fiecare aranjament reflectă stilul nostru distinct de lux și rafinament.
Interacțiunea cu clienții pentru a înțelege dorințele și nevoile lor, oferind consultanță personalizată în alegerea aranjamentelor potrivite.
Lucrul în echipă pentru a contribui la dezvoltarea de concepte noi și inovatoare în designul floral.

Cerințe:

Experiență anterioară în design floral, cu o abilitate demonstrată de a crea aranjamente rafinate.
Cunoștințe solide în alegerea, pregătirea și îngrijirea florilor.
Atent la detalii, creativ și cu o pasiune pentru estetică și frumusețe.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Capacitatea de a lucra în echipă și de a contribui cu idei inovatoare.

Compania noastră, o florărie de prestigiu specializată în aranjamente florale de lux în cutii și buchete, caută un designer floral talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Suntem dedicați aducerii eleganței și frumuseții în fiecare aranjament pe care îl creăm, oferind clienților noștri momente speciale și memorabile.

Misiunea noastră este de a oferi clienților noștri o experiență excepțională și memorabilă în ceea ce privește aranjamentele florale. Ne străduim să transmitem luxul adevărat prin alegerea celor mai fine flori și combinându-le în compoziții deosebite. Fie că este vorba despre o aniversare, o nuntă sau oricare alt moment special, dorim să aducem frumusețea naturii în viața clienților noștri într-un mod inconfundabil și luxos.

Dacă ești gata să faci parte dintr-o echipă entuziastă, în care frumusețea florilor este adusă la viață în aranjamente de lux, și vrei să faci parte dintr-un mediu prietenos și înțelegător, te încurajăm să aplici pentru această poziție. Ajută-ne să creăm momente memorabile pentru clienții noștri și să duci arta designului floral la un nou nivel de eleganță!
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024