Gratis

Arhivar/Secretar

CAMERA NOTARILOR PUBLICI DIN RAZA DE ACTIVITATE A CURTII DE APEL CLUJ

Candidatul Ideal

ARHIVAR/ SECRETAR:
- un post la sediul principal din mun. Cluj-Napoca al Camerei Notarilor Publici Cluj,

Conditii de participare:
- studii medii
- cunosţinţe de operare P.C.

Descrierea jobului

Se ofera salariu net fix plus bonuri de masa.

Descrierea companiei

CAMERA NOTARILOR PUBLICI CLUJ
Organizează în data de 20.04.2024 (sambata) ora 9 si jumatate, la sediul Camerei, jud. Cluj, interviu si probă practica – testarea de operare pe calculator - pentru ocuparea următorului post pe perioada nedeterminata:
ARHIVAR/SECRETAR la sediul din mun. Cluj-Napoca al Camerei Notarilor Publici Cluj

Dosarul de inscriere va contine urmatoarele inscrisuri:
- cerere de participare la interviu,
- Curiculum Vitae,
- cazier judiciar,
- copie legalizata dupa ultima diploma de studii
- acord pentru prelucrarea datelor cu caracter personal
- acte de stare civila
- C.I. copie simpla

Va rugam sa aplicati pentru acest post conform anuntului prin depunerea dosarului la sediul Camerei Notarilor Publici Cluj si nu pe site!
Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024