Gratis

Arhitect

ada concept design
2 poziții

Candidatul Ideal

• Abilitati privind lucrul in echipa pentru proiectele complexe ce implica colaborarea intre membrii echipei;
• Abilitati in urmarirea executiei lucrarilor prin deplasari la santierele si participarea la identificarea si rezolvarea problemelor aparute pe parcursul executiei;
• Software : AutoCAD / AutoCAD Architecture sau Archicad;

Descrierea jobului

• Realizare rapida si corecta de :
- planuri concept pentru propuneri de edificabil conform reglementarilor urbanistice;
- planuri concept ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de compartimentari pentru locuinte colective si individuale;
- documentatii pentru obtinerea avizelor (memorii si planse specifice pentru avize solicitate prin CU - Aviz mediu, ISU, Sanatatea Populatiei etc);
- documentatie pentru obtinerea Autorizatiei de Construire si executie;
• Coodonarea specialitatilor ( instalatii termice, instalatii sanitate, instalatii electrice, rezistenta);
• Abilitatile de mai sus reprezinta un avantaj, dar pot fi dezvoltate pe parcursul colaborarii.

Descrierea companiei

Birou de Proiectare, Arhitectura si Amenajari interioare
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024