Gratis

Arhitect

SC EUROPROIECT SRL

Candidatul Ideal

Arhitect cu sau fara drept de semnatura, absolvent al Factultatii de Arhitectura.
Este de dorit sa aiba experienta minima de 1 / 2 ani si sa fi lucrat in prelabil in domeniu.

Descrierea jobului

Arhitectul va participa la elaborarea partilor scrise si desenate ale proiectelor, in speta: elaborare studii de fezabilitate (SF) / DALI, proiecte tehnice de executie (PTH), DTAC, documentatii pt avize/acorduri, sub indrumarea unui arhitect senior, cu experienta vasta.
Mediul de lucru este unul foarte placut, sediu nou, echipamente necesare, lucrul in echipa, masa de pranz oferita de societate.

Suntem O ECHIPĂ! Colegi pasionați și dedicați care fac lucrurile să se întâmple, de la idee la proiect, de la proiect la rezultat! Noi, arhitecții, proiectăm construcții civile, industriale și agricole, iar Noi, Consultanții, vă ajutăm să obțineți finanțare nerambursabilă pentru proiectele dumneavoastră de investiții.

Oferă servicii de proiectare construcții civile și industriale, precum și servicii de consultanță pentru identificarea surselor de finanțare, elaborarea cererii de finanțare a proiectului și implementarea acestuia.

Oferim astfel un pachet integrat de servicii, astfel încât clienții să fie conformatabili că îi putem ajuta de la început până la sfârșit. Experții noștri vă ajută prin intermediul cunoștințelor tehnice, juridice și economice să realizați un proiect de success pentru dumneavoastră.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024