Gratis

Arhitect

R&T - BIROU DE ARHITECTURA SR

Candidatul Ideal

Absolvent(a) Facultate de Arhitectura
Experienta in proiectare
Seriozitate, Spirit de echipa
Cunostiinte bune de ArchiCad

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Elaborare concepte
Intocmirea documentatiilor tehnice DTAC, PT, DE, CS - parti scrise si desenate
Intocmirea documentatiilor de avizare
Coordonarea cu specialistii implicati in proiect

BENEFICII:
Colegi cu experienta si atmosfera placuta
Subiecte de proiectare diverse
Program fix 8.00 -16.00, cu solicitari foarte rare de ore suplimentare (renumerate corespunzator, cand este cazul)
Firma stabila cu circa 20 ani de experienta.

Descrierea companiei

Activi in proiecte de arhitectura si urbanism.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024