Gratis

ARHITECT

LUDAN ENGINEERING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultatii de Arhitectura.
  • Experienta de minimum 3 ani in domeniul arhitecturii.
  • Cunostinte ale programelor REVIT si AutoCAD.
  • Cunostinte in proiectare tehnica (masuratori, relevee, documentatie avizare si autorizare, proiectare tehnica, detaliere, liste de cantitati).
  • Experienta in elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare.
  • Creativitate – realizarea unor concepte si a unor detalii adaptate la situatiile impuse de specificul industriei respective.

Descrierea jobului

  • Realizarea proiectelor de arhitectura pentru cladiri multietajate industriale, hale de productie, fabrici, unitati de producere energie, silozuri portuare, etc.
  • Realizarea detaliilor de arhitectura.
  • Intocmirea documentatiilor pentru obtinerea avizelor si pentru obtinerea Autorizatiei de Construire.
  • Corelarea proiectului cu celelalte specialitati – rezistenta, instalatii, mecanic, electric, proces.

Ludan Engineering SRL este un furnizor important de soluţii complete multidisciplinare pentru proiecte industriale, proiecte de mediu și aplicaţii specifice de know-how industrial pentru industriile: chimică şi petrochimică, de rafinărie, energetică, farmaceutică, îngrăşăminte, agricultură, alimentară.

Compania oferă servicii diverse, de la inginerie conceptuală, studii de fezabilitate şi finanţare până la proiectare de bază şi de detaliu, documentaţii pentru obţinere de permise şi autorizaţii, achiziţii, construcţie şi punere în funcţiune cu asigurarea garanţiilor de performanţă.

Ludan Engineering srl a intrat pe piața din România în anul 1997 şi este membră a grupului multinaţional Ludan, listat la Bursa din Tel Aviv (LUDN-TV)

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024