Gratis

Arhitect

MGL Plan s.r.l.

Candidatul Ideal

MGL PLAN S.R.L., birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectare de arhitectura si structură, caută în vederea angajării un arhitect/arhitect stagiar care să se alăture echipei.

Cerinte:
- Absolvent al studiilor de arhitectură
- Cunoștințe avansate ale programelor de tip CAD folosite în activitatea curentă de proiectare: Allplan-Nemetschek/ Archicad-Autodesk
- Cunoșterea normelor tehnice și juridice necesare proiectării
- Capacitate de lucru în echipă și individual in toate fazele elaborării unui proiect
- Prezentarea unui portofoliu de lucrări constituie un avantaj
- Capacitatea de a lucra și comunica cu beneficiarii și colaboratorii

Descrierea jobului

Ce veti face:
- Intocmire documentatii tehnico-economice pentru toate fazele de proiectare (S.F., D.T.A.C., P.T.+D.E), breviare de calcul, antemasuratori, elaborare memorii tehnice si caiete de sarcini conform normativelor in vigoare
- Asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii

MGL PLAN S.R.L. din Cluj-Napoca, birou de proiectare având ca domeniu de activitate proiectare de arhitectura si structură de rezistenta la cladiri civile, industriale si agricole.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024