Gratis

ARHITECT

Bam Architecture & More S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm arhitecti talentati și motivati care să se alăture echipei noastre.
Calificari necesare:
- Absolvent al Facultății de Arhitectură
- Cunoștințe în software CAD și alte instrumente de proiectare și redactare a proiectelor relevante : Autodesk Revit, AutoCAD, MS Office, Adobe Photoshop, Adobe InDesign
- Cunoștințele de modelare si randare 3d constituie un avantaj
- Cunoasterea procedurilor de avizare in constructii, experienta in intocmirea documentatiilor si a coordonarii proiectelor si a specialitatilor implicate in proiect.
- Proactiv și pasionat de domeniul arhitecturii.
- Abilități de comunicare și abilitate de a lucra în echipă
- Atenție la detalii și angajamentul de a realiza proiecte de înaltă calitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Colaborarea cu echipa noastră de proiectare pentru a crea soluții arhitecturale inovatoare și durabile.
- Realizarea de desene arhitecturale detaliate, planuri și randări .
- Vizite în șantier și participarea la întâlnirile cu clientul
- Asistență în sarcinile de management al proiectelor, inclusiv bugetarea, programarea și coordonarea subcontractorilor.
- Elaborarea documentatiilor pentru toate fazele de proiectare
Beneficii:
- Salariu competitiv și stimulente bazate pe performanță.
- Oportunități de avansare în carieră și dezvoltare profesională.
- Acces la proiecte diverse și provocatoare, de dimensiuni medii și mari
- Mediu de lucru în care se apreciază inițiativa, creativitatea și inovația.
- Echilibrul între viața profesională și viața privată printr-un program flexibil

Va rugăm să trimiteți CV-ul si portofoliul la maria@bamstudio.ro. Așteptăm cu nerăbdare să vă examinăm cererea și să vă cunoaștem mai bine.

BAM ARCHITECTURE este o companie cu o echipă de management tânără și dinamică, cu o gandire si abordare out of the box a proiectelor și sarcinilor și un portofoliu divers, având experienta în proiecte rezidențiale, retail și industriale. În plus, expertiza noastră se extinde și la proiecte de design de interior pentru spații de birouri.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024