Gratis

Arhitect

ARCHITECT SERVICE
2 poziții

Candidatul Ideal

Arhitect cu experienta de minim 3 ani.

Descrierea jobului

  • Cunoscator de AutoCAD, Revit;
  • Realizarea conceptelor de arhitectura;
  • Intocmire relevee;
  • Intocmirea documentatiilor pentru obtinerea certificatelor de urbanism, avizelor, acordurilor si autorizatiilor de construire;
  • Proiectare fazele DTAC, PTh, DDE.
Beneficii:
- Pachet salarial motivant;

Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati site-ul nostru: architectservice.ro

Architect Service este o companie romaneasca cu capital privat ce activeaza in domeniul arhitectural incepand din anul 1991.
Proiectant general, consultanta in domeniul constructiilor, obtinerea avizelor si autorizatiei de construire, asistenta tehnica pe toata durata executiei, pana la realizarea obiectivului “la cheie” pentru toata gama de lucrari civile si industriale.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024