Gratis

Arhitect

EIFFEL GROUP SRL

Candidatul Ideal

-Studii superioare de specialitate cu minim 2 ani experienta in domeniu;
-Cunostinte tehnice temeinice, specifice domeniului;
- Proactiva, conştiincioasă şi riguroasă în realizarea sarcinilor,
- Cu capacitate de a se adapta la sarcinile de lucru si de a se incadra in termenele limita ;
-Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa;
- Abilitati de coordonare echipa;
- Persoana organizata, ordonata si cu initiativa, cu bune capacitati decizionale si de planificare;
- Experienta in proiectele de urbanizare reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

-Elaborarea de proiecte complete din etapa de concept - arhitectură și urbanism , dar si a proiectelor tehnice;
-Realizarea documentațiilor tehnice de arhitectura (DTAC,DTAD/DTOE/PAC) incluzand parte scrisă, parte desenată, si liste de cantități)
-Participarea în cazul în care este solicitat, la antemăsurători și măsurători pentru relevare a constructiilor existente si a terenurilor, precum si la verificarea pe santier a cotelor si dimensiunilor de executie.
- Intermedierea si gestionarea relatiei cu furnizorii si supervizarea implementarii proiectului cu departamentele interne dar si in santier ;
- Cunoștințe solide de operare specifice domeniului: Archicad, Photoshop, Cinema 4D sau alte programe compatibile pentru randare;
- Intelegerea detaliilor de executie a mobilierului pentru a le implementa ( schite, sectiuni, vederi, detalii tehnice de executie);
- cunostinte despre legislatie, cunostinte despre normele tehnice si legale necesare pentru procesul de proiectare si autorizare;

Beneficii :
-Salariu motivant, cu posibilitate de negociere in functie de performanta dovedita;
-Spatiu de lucru confortabil, cu dotari tehnice pentru o activitate eficienta;
-Oportunitate de dezvoltare profesională prin participarea la proiecte complexe și variate;
-Acces la formare si dezvoltare profesionala;

Compania noastra, Eiffel Group, parte a grupului elvețian Red Diamond Holding, societate cu fond de investiții cu capital privat, avand ca si obiectiv dezvoltarea imobiliara pe segmentul premium, țintind si plasarea capitalului in investiții conexe din sectorul imobiliarelor.
Aflandu-ne in cresterea structurii organizatorice suntem in cautarea unui coleg creativ, pozitiv si orientat catre indeplinirea obiectivelor.
Ne dorim o echipa solida, proactiva si perseverenta care sa contribuie la dezvoltarea intregii companii.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024