Gratis

Arhitect stagiar/ student

GABRIEL GEORGESCU CASE DE VIS SRL

Candidatul Ideal

Descrierea candidatului ideal:

- arhitect stagiar / student al Facultatii de Arhitectura / Interior

- cunostinte AutoCAD si 3Ds max

- experienta de lucru in programe 3D

- spirit de lucru in echipa si seriozitate in abordarea proiectelor

- dorinta de a invata si avansa in cariera

Descrierea jobului

Echipa Arhitect Gabriel Georgescu cauta un coleg nou!

Suntem o echipa tanara si plina de entuziasm ce cauta provocari noi in fiecare proiect. Biroul nostru are cu experienta de peste 22 de ani pe piata din Romania si din strainatate. Ne implicam in toate tipurile de proiecte de arhitectura ( locuinte individiuale, locuinte colective, pensiuni, hoteluri, amenajari de interior, etc. ).

Responsabilitati:

- participare la sedintele cu beneficiarii si mentinerea legaturii cu acestia pe parcursul colaborarii

- realizare faza initial proiect ( planuri, volum 3D, imagini )

- respectarea termenelor de predare stabilite

Beneficii:

- deschidere totala catre latura creativa a fiecaruia

- dobandire experienta si abilitati noi de lucru

- atmosfera de lucru placuta si posibilitatea de promovare in cadrul firmei

- optiunea derularii stagiului de arhitectura

Daca esti interesat/a te invitam sa ne trimiti CV-ul si scrisoarea de intentie pe adresa de e-mail .

* Vor fi luati luati in considerare doar candidatii care respecta toate criteriile mentionate anterior.

Gabriel Georgescu Case de vis - este un birou de arhitectura cu experienta de 23 ani pe piata din Romania. Ne implicam in toate tipurile de proiecte de arhitectura (locuinte individuale, locuinte colective, hale industriale, pensiuni, hoteluri, amenajari de interior etc.).
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024