Gratis

ARHITECT / DESIGNER DE INTERIOR

Kitchen Total Solution S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg, pentru showroom-ul din zona Dorobanti, absolvent al facultatii de arhitectura avand experiență în design de interior.

Candidatul ideal:
  • Este creativ, atent la detalii, pasionat de arta si design
  • Are cunostinte in programe specifice proiectarii de mobilier bucatarie ( Kitchen Draw, Skechup, 3D Max, Winner Design, Autocad, etc)
  • Realizeaza randari 3D si schite tehnice
  • Are experienta in realizarea conceptelor de design interior
  • Ofera suport tehnic echipei de vanzari

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Pachet salarial competitiv, corespunzator performantelor (salariu fix și bonusuri pentru vanzari)
  • Prima de vacanta si Bonus de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈sarbatori
  • Traininguri de specialitate (in Romania, Italia si Germania)
  • Deplasari la targuri internationale ( Italia, Germania)
  • Masina de serviciu in functie de necesitati

Pasiunea pentru design si amenajari interioare se regaseste in fiecare detaliu din cardul proiectelor de mobilier Kitchen Inc. Va invitam alaturi de o echipa dinamica si creativa, in showroom-ul nostru din Bucuresti din zona Dorobanti, intr-un spatiu cu un design unic și o varietate de produse si branduri.

Va rugam sa ne trimiteti CV la adresa de mail: recrutare@kitcheninc.ro

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024