Gratis

Arhitect de interior

WedoHR, pentru clientul nostru https://picktwo.ro/
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Designer/ Arhitect de interior HORECA cu experienta de minim 4 ani in proiectare arhitectura/ design si cunostinte avansate 3DSMAX si Autocad.
Candidatul ideal:
  • absolvent al Facultatii de Arhitectura;
  • experienta in lucrul cu 3DSMAX si Autocad;
  • experienta anterioara de minim 3 ani in proiectare/arhitectura/design;
  • experienta anterioara in design horeca prezinta un avantaj;
  • limba engleza - nivel avansat

Descrierea jobului

Responsibilitati:
  • derularea proiectelor din cadrul departamentului;
  • pregatirea conceptului de proiect de design interior si prezentarea acestuia catre client;
  • prezinta desenele tehnice catre executanti;
  • deruleaza mai multe proiecte in paralel;
  • se va implica in prioecte de design interior in industriile horeca/ office/ retail/ medical;
  • realizeaza vizite pe santier si pentru relevarea spatiilor;
  • elaboreaza prezentari si simulari 3D, proiecte tehnice si detaliere de mobilier;
  • lucreaza foarte bine atat individual, cat si in cehipa;
  • respecta deadline-urile agreate.

Echipa WeDOHR, cu o experienta de peste 20 ani in domeniul Resurselor Umane ofera servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clientilor in sfera managementului resurselor umane.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024