Gratis

Arhitect cu drept de semnatura

PROIECTANTUL S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi arhitecti cu experienta minim 3 ani si cu dreptul de semnatura pentru a se alatura echipei noastre.

Cerinte:
- Minim 3 ani de experiență în proiectare
- Absolvent de studii superioare în Arhitectură
- Drept de semnătură și membru al Ordinului Arhitecților
- Lucru in programul Archicad
- Orientare către detaliu și calitate

Descrierea jobului

Elaborarea proiectelor de arhitectură, de la concept până la finalizare (SF/DALI; PAC; PT; DE; Asistenta tehnica)
Asigurarea conformității proiectelor cu standardele de calitate, reglementările în vigoare
Colaborarea cu clienții și alte părți interesate pentru a asigura îndeplinirea cerințelor specifice
Participarea la sedintele de lucru, asistenta tehnica pe santier
Colaborarea cu celelalte specialitati

Ce oferim:
Oportunitatea de a lucra pentru o firmă cu istoric, cu proiecte diverse
Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență și calificări
Beneficii suplimentare
Oportunitatea de a lucra remote

Proiectantul SRL este o societate infiintata in anul 1991, printre primele firme de proiectare din Romania, cu o lunga istorie in proiectarea constructiilor civile, in special in domeniul medical.

Asteptam CVurile voastre pentru a ne cunoaste si a initia noi colaborari!
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024